Hakkımızda Referanslarımız İletişim TR ENHAKKIMIZDA


Brau LAB daha iyi bir çalışma ve öğrenim hayatı için çeker ocaklar, biyogüvenlik kabinleri, laboratuvar mobilyaları ve bazı laboratuvar cihazları tasarlar. Maliyeti karşılanabilir çözümler sunar. Kaliteli malzeme ve işçilik vaat eder.

Laboratuvarlarınız için tasarım aşamasından başlayarak üretim, yerinde montaj ve bakım konularında ekonomik çözümler sunar. Brau LAB mekanlarınız için yerleşim öncesi gerekli olan tesisat alt yapı çalışmalarında sizlere profesyonel destek verir. Anlaşması yapılan işlerinizde sizlere mekanik ve elektrik tesisatları için ücretsiz proje ve teknik danışmanlık hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetini önemser ve buna odaklı olarak hizmet verir.

Brau LAB bir Brau GRUP markasıdır ve 2016 yılında tescil edilmiştir. Günümüze kadar Brau LAB markası ile bir çok tasarım ve ürün geliştirilmiştir.

Brau LAB Organizasyon yapısında ISO 9001 yönergelerini uygular. EN ve DIN normlarına hakimdir, CE direktiflerine ve TSE standartlarına uygun üretim yapar. Brau LAB Ürünlerinde uluslararası standartların öngördüğü güvenlik, ergonomi ve kalite kriterlerine riayet eder. Çalışmalarında, imalat ve montaj hizmetlerinde çevreye duyarlı davranır, atık yönetim prosedürlerine sadıktır ve karbon emisyonlarını küçültmenin gayretindedir.

Brau Grup Hizmet Politikası

İLETİŞİM

+90 (212) 485 11 20
Yurt içi satış temsilcisi: +90 (0535) 322 99 84
info@braugrup.com
İkitelli OSB Mah. İSTEKS Sanayi Sitesi B4 Blok No:8 Başakşehir/İstanbul